alfacomp.pl

Hosting oferta

Hosting Alfacomp

Wspólnie z klientami opracowujemy strategie adaptacji rozwiązań chmurowych, hostingowych lub serwerowych, do indywidualnych potrzeb biznesu, a następnie zarządzamy usługą zachowując wysoki poziom bezpieczeństwa.
Zapewniamy skalowalną i wydajną infrastrukturę przy systematycznej weryfikacji kosztów i modelu usługowego.
Usługi w chmurze
Swoboda konfiguracji, stabilność to podstawowe zalety chmury, dzięki którym nasi klienci otrzymują wsparcie dla potrzeb aplikacji biznesowych, projektów developerskich, e-commerce.
Alfacloud – to usługa B2B w prywatnej chmurze ALFAcomp zaprojektowana jako bezpieczna alternatywa dla istniejących publicznych usług udostępniania plików, takich jak Dropbox, iCloud, GoogeDrive czy Box. Acloud umożliwia organizacji dostęp do prywatnego środowiska pracy, w którym pracownicy mogą bezpiecznie przechowywać, udostępniać i pobierać pliki, a także bezpiecznie udostępniać poufne dokumenty swoim kontrahentom. Usługa jest przygotowana wyłącznie dla biznesu i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa danych, poufności i ochrony prywatności użytkowników.

Server

Hosting WWW

ALFAcomp to polska firma mająca swoje początki w 2007 r. Teraz dzięki pełnej automatyzacji i precyzyjnie dobranym parametrom serwerów oferujemy wysoką jakość i najlepiej dobrany hosting dla naszego klienta. Serwery umiejscowione w Polsce pozwalają na szybkie działanie stron naszych kontrahentów. Dzięki stosowaniu najlepszych systemów zabezpieczeń poczta i strona www jest bezpieczna i pozbawiona zagrożeń płynących z sieci. Aby jeszcze lepiej zabezpieczyć dane naszych klientów każdej nocy wykonujemy ich kopie . Powierzając nam opiekę nad hostingiem, mają Państwo gwarancję nie tylko profesjonalnej obsługi i dobrej ceny ale także całkowitego bezpieczeństwa. W razie pytań służymy pomocą. Zachęcamy do współpracy!

Server room interior in datacenter. 3D Render

Hosting VPS

Wykorzystujemy tylko najlepsze markowe serwery DELL i HP wyposażone w procesory Intel Xeon, pamięci do pracy 24/7 z korekcją błędów w połączeniu z naszym 12-letnim doświadczeniem gwarantuje Ci najlepsze możliwości i wydajność serwera VPS
Każde zastosowanie serwera VPS jest inne dlatego u nas można dowolnie powiększać pakiet bez przerywania pracy serwera. Dyski SSD zastosowane w serwerach są przystosowane do pracy 24/7. Pracują w sprzętowym RAID10 zapewniając najwyższą wydajność i bezpieczeństwo.
Tworząc ofertę dobieramy parametry serwera indywidualnie pod naszego klienta, a klinet otrzymuje ofertę spersonizowaną do jego oczekiwań

Servers in an aisle of racks in a computer server farm.

Serwery dedykowane

Serwery dedykowane zapewniają dowolność instalacji oprogramowania czy konfiguracji domyślnego systemu operacyjnego na serwerze (Debian, CentOS, Windows, Ubuntu itd.), świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju złożonych projektach, do których potrzebne są wyższe niż na hostingu współdzielonym zasoby, możliwości i gwarantowane parametry czy dowolność konfiguracji.
Markowe serwery dedykowane w ALFAcomp wyposażone są w najlepsze podzespoły o ogromnej wydajności, najlepsze procesory przystosowane do stabilnej i całodobowej pracy. Procesory Intel Xeon w połączeniu z dyskami do pracy 24/7 oraz odpowiednią pamięcią ram ECC, z łączami najlepszych operatorów w profesjonalnej serwerowni, stwarzają nieskończone możliwości i duże pokłady wydajności dla Twoich potrzeb.

network server room