alfacomp.pl

Outsourcing IT

Laptop and note book
alfacomp.pl

Outsourcing IT

Outsourcing IT czyli obsługa informatyczna firm jest ważną sferą naszej działalności. Świadczymy usługi w ramach kompleksowego wsparcia IT – oferujemy outsourcing IT dla firm, które nie utrzymują własnych, rozbudowanych działów IT lub które zamierzają optymalizować koszty informatyki w firmie.

Niezależnie od obecnego stanu infrastruktury firmy, możemy Ci pomóc w dowolnym obszarze IT – zoptymalizować, doradzić, skontrolować bezpieczeństwo – na każdym poziomie, kompleksowo lub wybiórczo.

 

Dostarczymy innowacyjne rozwiązania, które poprawią funkcjonowanie Twojej firmy i sprawią, że wykonywana praca będzie bardziej efektywna, wydajna i bezpieczna.

Sprawdzony partner 90%
Innowacyjne rozwiązania 85%
Kompleksowe wsparie 93%
Nasz oferta Outsourcingu

Usługi :

01.
- SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE

Zapewnimy Ci dostęp do oprogramowania oraz sprzętu renomowanych firm. Dostarczymy rozwiązania, takie jak chmura, VPN, streaming, programy do ochrony Backup`u, antywirus, serwery i stacje robocze Dell, czy produkty HP, IBM, Fortinet, i Cisco.

- WDROŻENIA I SZKOLENIA

Pomożemy Ci w instalacji i konfiguracji oprogramowania, które pozwala na pełną integrację wszystkich działów w firmie i swobodny przepływ informacji. Nasze profesjonalne szkolenia podniosą kompetencje informatyczne Twoich pracowników.

02.
- Opieka 24h

W ramach kontraktów serwisowych nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się administracją Twoimi serwerami, zarządzaniem infrastrukturą sieciową, czy poprowadzą Helpdesk dla Twoich pracowników. Sam wybierzesz ilość godzin, rodzaj pomocy jakiej potrzebujesz.

03.
04.
- Audyt informatyczny

Przeprowadzimy profesjonalny audyt bezpieczeństwa, który umożliwi wykrycie potencjalnych zagrożeń w systemie informatycznym Twojej firmy. Wykonamy audyt legalności oprogramowania, dzięki czemu uzyskasz pewność, że Twoja firma działa zgodnie z prawem.

- Doradztwo i optymalizacja

Pomożemy Ci zaplanować i zaprojektujemy rozwiązania informatyczne, zajmiemy się zarządzaniem i wdrożeniami informatycznymi, pomożemy ci zoptymalizować funkcjonowanie działu IT oraz dobrze skonfigurować systemy i infrastrukturę informatyczną

05.
- SEO pozycjonowanie serwisów

Optymalizacja stron www pod SEO. Podstawą do skutecznego pozycjonowania strony internetowej jest jej odpowiednia optymalizacja pod kątem wyszukiwarek. Wiemy jak to zrobić! Sprawdź swoją stronę internetową pod kątem SEO i jej mocne i słabe strony

06.