alfacomp.pl

Strony www

nasza oferta

Strony www

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych, interaktywnych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Projektujemy oprawę graficzną serwisów internetowych, a także tworzymy autorskie narzędzia do zarządzania ich treścią, które umożliwiają m.in. samodzielną budowę i rozbudowę struktury strony oraz szybką aktualizację treści. W oparciu o aplikacje CMS przygotowujemy: sklepy internetowe, portale oraz strony firmowe. Cena stworzenia podstawowej strony www zaczyna się już od 400 zł netto.

Przy każdej realizacji oferujemy usługę skutecznej promocji. Bez pozycjonowania, strona firmowa pozostałaby tylko drogą wizytówką.
Naszym dużym atutem jest indywidualne podejście do realizowanych projektów, zarówno na etapie grafiki jak i wdrożenia. Przygotowujemy niestandardowe moduły, integracje, jak też doradzamy i wdrażamy systemy automatycznej wymiany danych z partnerami, dostawcami np. z programami magazynowymi, stronami www dostawców.

Przy przygotowaniu serwisów stawiamy na:
 • Mobilność strony
  Budując je w oparciu o RWD (Responsive Web Design) gwarantujące dostępność i poprawne funkcjonowanie strony zarówno na smartfonach, tabletach jak i monitorach wysokiej rozdzielczości.
   
 • Optymalizację pod kątem wyszukiwarek
  Odpowiednia budowa strony, użycie właściwych tekstów już od strony głównej, poprawne linkowanie wewnętrzne składa się na dobrą podstawę, która pozwala rozwinąć pełnie możliwości późniejszemu pozycjonowaniu.
   
 • Szeroki zakres edytowalności
  Począwszy od struktury menu, przez treść podstron, ale także nagłówki animowane, wszystkie te elementy i wiele innych są w pełni edytowalne z panelu administracyjnego. Tak by rozbudowa strony mogła podążać za potrzebami i nie wymagała pomocy informatycznej.
Nasza oferta

Oferujemy:

Kompleksową realizację stron

Projektowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron

Pomoc techniczną

Zarządzanie serwisem www 24/7

Przykłady stron www

Formularz wyceny strony